Próba Generalna

Koncerty w ramach "Próby Generalnej" mają być koncertami organizowanymi cyklicznie. Ten rodzaj koncertów jest dedykowany solistom i zespołom, które należą do grupy jeszcze nie znanych lecz posiadają własny dorobek twórczy.
Poszukujemy animatorów chętnych do uczestnictwa w tym projekcie. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz yehudi@astg.pl
Ten rodzaj koncertów zostanie objęty patronatem:

Fabryka zespolów Info Music Free Music Magazyn Gitarzysta


Koncerty Jubileuszowe

To rodzaj koncertów specjalnych z okazji: jubileuszu, prezentacji nowego materiału, innych istotnych okoliczności. Koncertom tym towarzyszyć będzie duża kampania reklamowa w mediach elektronicznych. Zapewniamy do dyspozycji 10 miejsc Vipowskich do dyspozycji zespołu wraz z możliwością zniżki do 30% na konsumpcję, które możecie wykorzystać w/g własnego uznania. Zapewniamy frontline z odsłuchami obsługiwany przez akustyka pełne oświetlenie sceniczne. Backline możemy wypożyczyć ale to do indywidualnych ustaleń. Wasz koszt promocji i obsługi koncertu to jedyne 100zł w tym na życzenie, nagranie live www.astg.pl i www.astg.pl.
Ten rodzaj koncertów zostanie objęty intensywną kampanią u partnerów:

Fabryka zespolów Info Music Free Music Magazyn Gitarzysta


Przeglądy Muzyczne - Festiwale

Będą organizowane w Klubach Muzycznych i w warunkach plenerowych minimum dwa razy do roku. Wpisowe od 70 do 120 zł. Koncerty mogą być rejestrowane przez Andrzeja "Yehudi" Michalskiego, również może być zapewniona oprawa Fotograficzna.
Koncert zostanie objęty intensywną kampanią astg jak i u partnerów:

Fabryka zespolów Info Music Free Music Magazyn Gitarzysta


Jam Session

Spontanicznie będzie towarzyszył niektórym Sobotnim Koncertom Jubileuszowym w Molly Malone's i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem i informacjami o tych wydarzeniach artystycznych to zarejestruj się na www.astg.pl i poproś o zakwalifikowanie do grupy użytkowników jam.

Fabryka zespolów Info Music Free Music Magazyn Gitarzysta


Zdjęcia z imprez organizowanych przez astg
Stronę wykonał Paweł Pulit (www.pulit.pl)
Wszelkie prawa zastrzeżone.